lut 03 2011 Pirate królików nory w Mac App Store
Komentarze: 0

  Chcesz przemocy królików bunny, prawo, prawda? Chcesz oglądać brutalne królik utworzyć nową definicję dla morderców? Następnie zrób na oku dramatu rozgrywającego się między uzasadnionymi twórców open source gra przemocy królika, Lugaru HD, a pirat programista, który wprowadził także aplikacja o nazwie Lugaru przez Mac App Store - ale przy użyciu tego samego kodu. To prawda, dwie aplikacje dla jednej gry - legalna kosztuje 12,99 dolarów, pirackiej wersji tylko 2,49 dolarów, a oryginalny deweloperzy żarowe.

 "Jest to rodzaj oszustwa oprogramowania my nigdy nawet nie słyszałeś: pirata po prostu pobrać aplikację i ponownym przesłaniem go do tego samego kanału dystrybucji w niższej cenie, deweloperzy twierdzą. "Natychmiast wysłany Apple wyjaśnienia sytuacji oczekiwać od nich szybko zbadać sytuację, zamknąć fałszywych aplikacji, a następnie się z nami. Rozpoczęliśmy ten proces kilka dni temu, i nie słyszałem jeszcze Apple z powrotem. "
 Deweloperzy są oczywiście wściekły, że odrzucenie Apple App Store zespół nie dostrzec podobieństwa między tymi dwoma grami, i sugerują, kontrowersje może zagrozić deweloperom off podejmowania tytuły dostępne w Mac App Store.

"Jednakże, ten incydent może deweloperzy znacznie rzadziej udostępnić kod źródłowy do gry. Nawet jeśli Apple ma podrobionych gra jutro w dół, czyli teoretycznie w tygodniu sprzedaży w błoto ", mówili, dodając:" Kiedy Lugaru jest bardzo mały tytuł na App Store, nie ma powodu, dlaczego nie może się zdarzyć większe, a to może stanowić ogromne straty przychodów. Smutek gniew i darmowe dzwonki mp3. Chociaż wydany kodu źródłowego w żaden sposób nie czyni to jest legalne sprzedać ktoś inny gra, to widocznie na tyle, aby oszuści mogliby im się udaje, a to może wystarczyć, aby zniechęcić innych deweloperów z narażeniem go. "

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz